Święcenia diakonatu 2025

Chcą z Bożą pomocą!
Święcenia diakonatu naszych braci.

W wieczór poprzedzający święcenia diakonatu - 9 maja, nasi bracia we Wrocławiu i Świdnicy złożyli uroczyste wyznanie wiary, przysięgę służby Kościołowi w swoich diecezjach oraz deklarację dobrowolnego przyjęcia święceń. To moment pełen powagi, modlitwy i wdzięczności za dar powołania.

10 maja dwóch braci z diecezji świdnickiej oraz czterech braci z archidiecezji wrocławskiej przyjęło sakrament święceń w stopniu diakonatu.

Prosimy o modlitwę za naszych braci, aby byli światłem dla świata i wiernymi sługami na wzór Chrustusa.

Zobacz galerię: Święcenia diakonatu 2025




Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu




50-329 Wrocław
pl. Katedralny 14

Google Map

Google Map

071 321 41 71
Pn-Pt 8:00 - 17:00



Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy na dni skupienia:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skrzynka intencji:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


www

fb

instagram

yt



Nr konta seminaryjnego:
31 1020 5242 0000 2102 0156 6504


Preferencje użytkownika dotyczące plików cookie
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli odrzucisz użycie plików cookie, witryna może nie działać zgodnie z oczekiwaniami.
Zaakceptuj wszystko
Odrzuć wszystko
Czytaj więcej
Licznik
Licznik wejść na stronę
Akceptuj
Odrzuć
Zapisz