Dać coś od siebie

Święto świętego Łukasza, które w Kościele Katolickim obchodzimy 18 października było idealną okazją, aby spotkać się z panią dr n.med. Małgorzatą Szymczyk-Nużką, z-ca Dyrektora ds. Medycznych z regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu.

Pani doktor przedstawiła nam zasady oraz wymagania, jakie musi spełnić osoba chcąca oddać krew, a także gorąco zachęcała do podjęcia tej inicjatywy przez kleryków. Z pewnością to spotkanie przyczyni się do naszego współudziału w ratowaniu ludzkiego życia przez oddanie własnej krwi.

 

Zobacz galerię zdjęć: Spotkanie z RCKiK




Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu




50-329 Wrocław
pl. Katedralny 14

Google Map

Google Map

071 321 41 71
Pn-Pt 8:00 - 17:00



Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy na dni skupienia:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skrzynka intencji:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


www

fb

instagram

yt



Nr konta seminaryjnego:
31 1020 5242 0000 2102 0156 6504


Preferencje użytkownika dotyczące plików cookie
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli odrzucisz użycie plików cookie, witryna może nie działać zgodnie z oczekiwaniami.
Zaakceptuj wszystko
Odrzuć wszystko
Czytaj więcej
Licznik
Licznik wejść na stronę
Akceptuj
Odrzuć
Zapisz