Nowa misja, nowe zadania

Swoją ostatnią uroczystą Eucharystię w roli wicerektora seminarium odprawił w ubiegłym tygodniu ks. Łukasz Piłat.


Zgodnie z wolą pasterza archidiecezji wrocławskiej ks. abp. Józefa Kupnego, ks. Łukasz niebawem rozpocznie posługę proboszcza w parafii pw. św. Michała Archanioła w Długołęce. 
Ostatni czas był okazją do wielu miłych wspomnień oraz wzajemnych podziękowań za czas poświęcony formacji alumnów Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.

Ks. Łukaszowi na czas pełnienia nowej misji życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki wszystkich kapłanów.


Zobacz galerię zdjęć: Pożegnanie ks. wicerektora




Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu




50-329 Wrocław
pl. Katedralny 14

Google Map

Google Map

071 321 41 71
Pn-Pt 8:00 - 17:00



Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy na dni skupienia:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skrzynka intencji:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


www

fb

instagram

yt



Nr konta seminaryjnego:
31 1020 5242 0000 2102 0156 6504


Preferencje użytkownika dotyczące plików cookie
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli odrzucisz użycie plików cookie, witryna może nie działać zgodnie z oczekiwaniami.
Zaakceptuj wszystko
Odrzuć wszystko
Czytaj więcej
Licznik
Licznik wejść na stronę
Akceptuj
Odrzuć
Zapisz